הליך הפונדקאות

הליך הפונדקאות – ב"טל פונדקאות בע"מ" עוזרים לכם להגשים את החלום להיות הורים!

אינספור זוגות פונים אל חברת "טל פונדקאות בע"מ" כדי לעבור תהליך פונדקאות בגיאורגיה.
רמת הרפואה בגיאורגיה גבוהה, תהליכי הפונדקאות המתבצעים במדינה מוסדרים וחוקיים, והעלויות ביחס לישראל זולות באופן משמעותי ועשויות להגיע עד למחצית המחיר.

הליך הפונדקאות זהו הליך ארוך הדורש כוחות נפש והיערכות כלכלית, אך עבור זוגות רבים זוהי התקווה היחידה לילד משלהם. אנו ב"טל פונדקאות בע"מ" צברנו ידע וניסיון, אנו מלווים את ההורים הפוטנציאליים בתהליך ועושים הכול כדי להקל עליהם ולסייע בהצלחת התהליך.

הליך הפונדקאות בגיאורגיה – כל השלבים בדרך אל ההורות

גאורגיה היא אחד יעדים הפופולאריים לפונדקאות בחו"ל. זוגות רבים שאינם יכולים להגשים את החלום לילד משלהם בגבולות ישראל מסיבות שונות לצד זוגות רבים שכן יכולים לעבור את התהליך בישראל מגיעים לגיאורגיה כדי לעבור הליכי פונדקאות חוקיים והכול בליווי משפטי ישראלי ובפיקוח רפואי צמוד. שכן, הליך הפונדקאות בישראל כרוך בבירוקרטיה רבה ובמחיר גבוה וזוגות רבים אינם מעוניינים בקשר אישי עם הפונדקאית כפי שמחייב התהליך בארץ.

פונדקאות בגיאורגיה זהו פתרון מצוין לזוגות שאינם עונים על הקריטריונים הנדרשים על ידי "הוועדה לנשיאת עוברים בישראל" בשל מגבלות גיל או לזוגות שאינם נשואים בהתאם לחוק, למשפחות חד הוריות, לזוגות חד מיניים ועוד.

השלב הראשון של תהליך הפונדקאות הוא השלב המשפטי וחתימה על הסכם. שלב זה מתבצע בארץ. מכאן ואילך כל שלבי התהליך הרפואי מתבצעים בגיאורגיה בקליניקה רפואית מסודרת ומפוקחת המופעלת באמצעות רופאים מנוסים ומפורסמים בתחומם ואחיות מקצועיות ומסורות.

התהליך הרפואי כולל הפרייה גוץ גופית שבמסגרתה עוברת האם טיפולים הורמונליים במטרה להגדיל את מספר הביציות שהיא מייצרת.

בשלב הבא מתבצעת שאיבת ביציות והזרעה באמצעות זרעו של האב. אם יש צורך, יכול הזוג לעבור את התהליך באמצעות תרומת ביציות. כאשר העוברים מוכנים, מחזירים אותם לרחם הפונדקאית.

ההורים אינם נדרשים להישאר בחו"ל במשך כל תקופת ההיריון של הפונדקאית והקשר אתה נשמר באמצעות סוכנות הפונדקאות והקליניקה האחראית על  מעקב ההיריון. כאשר מגיע מועד הלידה טסים ההורים לחו"ל והאם המיועדת נוכחת בלידה ומקבלת לידיה את התינוק מיד לאחר הלידה.

הסיכונים בתהליך הפונדקאות זהים לסיכונים הקיימים בכל היריון, לחץ דם גבוה, לידה מוקדמת ומחלות אחרות העלולות להתפרץ כתוצאה מההיריון, וגם הליך שאיבת הביציות מהאם טומן בחובו סיכונים כמו ציסטות באזור החצוצרות, זיהומים, תגובת יתר להורמונים, בחילות וקשיי נשימה. על מנת לשמור על בריאות האם המיועדת ובריאות הפונדקאית אנו מעסיקים צוות רפואי שיפקח על ההיריון, יבצע מעקב היריון ובדיקות חשובות לאם ולעובר במהלך ההיריון, שיתחשב בצרכים הייחודיים של כל אם וכל פונדקאית, יקל על התהליך ויעשה הכול כדי לסיים אותו בהצלחה.

מהו מעמד הילד?

מהיום, יש דרך יעילה ומהירה להיות הורים

זוג המעוניין לבצע הליך פונדקאות בחו"ל יכול לבצע זאת באופן עצמאי, אך זה אינו מומלץ. תהליך הפונדקאות הוא תהליך סבוך הכרוך בבירוקרטיה רבה ובחוקים שונים של שתי המדינות, ישראל וגיאורגיה וכדי להשלים את התהליך בהצלחה נדרשת מידה גבוהה של מומחיות, ידע וניסיון. זוגות המבצעים את התהליך בעצמם וללא עזרה עלולים להסתבך במצבים קשים שיפגעו בהליך הפונדקאות ויקשו עליהם להכניס את הילד לארץ.

עברתם מסע ארוך ומייסר כדי להיות הורים ואין סיבה לעשות עוד טעויות העלולות לסכן את התהליך.

טל פונדקאות

לייעוץ מיידי השאירו פרטים

הצטרפו עכשיו להצלחה המוכחת!

או חייגו עכשיו