פונדקאות בגיאורגיה

פונדקאות בגיאורגיה – איך ולמה הפכה גיאורגיה ליעד מספר 1 בתהליך הפונדקאות!

בעוד שבישראל תהליך הפונדקאות מורכב מהרבה בירוקרטיה ופרוצדורה ארוכה ומתישה ועשויות לחלוף שנים רבות עד שבני הזוג יזכו לילד ביולוגי משלהם, בגיאורגיה התהליך הרבה יותר מהיר וזול, יותר ויותר זוגות טסים לגיאורגיה כדי לחזור משם עם ילד.

הקרבה אל ישראל, רק שעתיים וחצי שעות של טיסה, העלויות הכספיות הנמוכות, הזמינות של הפונדקאיות ורפואה בסטנדרטים אירופאיים הפכו את גיאורגיה ליעד פופולארי לזוגות המבקשים לעבור תהליך פונדקאות.

כל הסיבות למה כדאי לעבור תהליך פונדקאות בגיאורגיה

הקריטריונים החוקיים לתהליך הפונדקאות בגאורגיה פחות חמורים באופן משמעותי מהקריטריונים המחמירים בישראל. זוגות ישראלים שאינם עומדים בקריטריונים המחמירים או זוגות שאינם מעוניינים לבזבז זמן יקר בהמתנה לאישורי הוועדה בארץ, בוחרים לעבור את התהליך בגיאורגיה. בגיאורגיה ההליך מהיר, עם הרבה פחות בירוקרטיה, אפשר להתחיל בתהליך מיד ואין צורך להמתין לאישורי הוועדה.

העלויות הכספיות של תהליך הפונדקאות בגאורגיה נמוכות בצורה משמעותית מהעלויות שבישראל.

רמת הרפואה בגיאורגיה עומדת בכל הסטנדרטים האירופאיים. המרכזים הרפואיים מצוידים בציוד חדשני ומתקדם בתחום הפריון, הרופאים מקצועיים ומנוסים ואחוזי ההצלחה גבוהים.

בעוד שבישראל בני הזוג המבקשים לעבור תהליך פונדקאות חייבים להיות נשואים כחוק, החוק בגיאורגיה מאפשר גם לזוגות לא נשואים החיים תחת הסכם חיים משותפים לעבור את התהליך.

בגיאורגיה יש זמינות גבוהה של נשים המעוניינות לשמש כאם פונדקאית. הנשים הפונדקאיות הן צעירות, אימהות לילד אחד לפחות, שעברו הריונות תקינים, תהליך סינון קפדני ובדיקות רפואיות מקיפות עוד לפני שנבחרו לשמש כאם פונדקאית. חשוב להדגיש כי הפונדקאיות אינן עובדות במשך כל התהליך.

 אם יש צורך בתרומת ביצית, החוק הגיאורגי מאפשר לזוגות לבחור תורמת ביצית בהתאם לתמונות ונתונים המוצגים בפניהם.

גיאורגיה היא אחת המדינות המעטות שהפונדקאות בה מעוגנת בחוק. בתעודת הלידה נכתבים רק זוג ההורים בלי להזכיר את האם הפונדקאית גם במצבים שבהם העובר התפתח מתרומת ביצית או תרומת זרע, זוג ההורים נחשב כהורים החוקיים של הרך הנולד. תעודת הזהות של ילד הנולד מאם פונדקאית אינה שונה מתעודת זהות של כל ילד אחר ואין צורך בהסכמה של הפונדקאית כדי לרשום את בני הזוג כהורים. עובדה זו מקלה על רישום  האזרחות של התינוקות בישראל.

החוק הגיאורגי נותן להורים מיד לאחר הלידה את האחריות לטיפול בתינוק הנולד.

זוגות רבים אינם רוצים להיסחף למערבולת רגשות האופיינית לפגישה עם האם הפונדקאית. בגיאורגיה, אם ההורים אינם מעוניינים במפגש או בקשר עם הפונדקאית, אין כמעט סיכוי שיתקיים ביניהם מפגש לא רצוני.

 גאורגיה קרובה. הקרבה הגיאוגרפית מקלה על ההורים ומאפשרת להם ליהנות מטיסה קצרה ומעלויות כספיות נמוכות.

הגיאורגים הם מכניסי אורחים וידועים כאנשים חמים. זוגות רבים שעברו את התהליך מעידים כי קבלת הפנים והיחס של התושבים אליהם "ריפדו" את הנחיתה בעיר הזרה והקלו על המסע הארוך ורווי האתגרים.

כל הסיבות למה לבחור בטל פונדקאות בע"מ

ב"טל פונדקאות בע"מ" מציעים להורים ליווי מקצועי של רופאים, מיילדים ומומחים נוספים בתחום הרלוונטי לפונדקאות. אנו מפעילים צוות של רופאים, אנשי לוגיסטיקה ומשפטנים המלווים את ההורים המיועדים ואת הפונדקאית בכל שלבי ההיריון והלידה.

אנו עומדים בקשר עם האם הפונדקאית בכל שלבי התהליך ודואגים להעביר מידע עדכני להורים בישראל באשר למצבה של הפונדקאית, לתוצאות הבדיקות למעקב היריון ועוד.

אנו עובדים עם המרפאות המובילות בתחום, המרפאות מצוידות בכל הציוד הרלוונטי הנדרש ומעסיקות את מיטב הרופאים המומחים בתחום. כל מטופל מקבל יחס אישי וליווי מקצועי.

לנו, "לטל פונדקאות בע"מ" ולזוג ההורים, יש מטרה זהה, ללדת תינוקות בריאים בהליך פונדקאות מהיר וקצר ככל האפשר מתוך שמירה על סטנדרטים רפואיים גבוהים, בתמיכה וליווי מלאים ובעלויות זולות.

טל פונדקאות

צרו אתנו קשר, נשמח לעזור לכם!

הצטרפו עכשיו להצלחה המוכחת!

או חייגו עכשיו